Dudaklarınızı Daha Dolgun Gösterecek Tüyolar

Dudaklarınızı Daha Dolgun Gösterecek Tüyolar
Seksiliğin simgesi olan dolgun dudaklara sahip olmak birçok kadının hayallerini süslemektedir. Bu nedenle çeşitli dolgu maddelerini kullanarak daha dolgun dudaklara sahip olmaya çalışan kadın sayısı oldukça yüksektir. Ancak bu dolgu maddeleri çoğu zaman doğal bir görünüm veremedikleri ve sürekli yinelenmeleri gerektiği için kadınlar farklı yollarla dudaklarını dolgun gösteren seçenekler aramaktadırlar. Dudaklarınıza biraz daha fazla özen göstererek olduğundan daha dolgun gösterebilirsiniz.

Dudakların baş düşmanı nemsizliktir. Nemini yitirmiş bir dudak her zaman daha sönük ve cansız duracaktır. Gün içerisinde dudak nemlendiricinizi yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Özellikle vitaminli ve güneş koruyuculu nemlendiricileri seçerseniz aynı anda dudaklarınızı hem korumuş hem bakım da yapmış olursunuz.
Dudaklarınızda kolajen üretimini arttırmanız için kan dolaşımını harekete geçirmeniz gerekmektedir. Ancak çoğu zaman tavsiye edilen fırçalama ve peeling yöntemleri ince ve hassas olan dudak derisine zarar verebilmektedir. Bunun yerine uçlarına sürülmüş bir miktar zeytinyağıyla, parmaklarınızı hafifçe dudaklarınızın üzerine vurarak masaj yapmanız, aynı etkiyi dudak derinize zarar vermeden elde etmenizi sağlayacaktır.

Dudakları daha dolgun gösterme konusunda beyaz renkli dudak kalemi ve ışıltılı rujlar size çok yardımcı olacaktır. Beyaz dudak kalemi ile dudak çizginizden hafifçe taşırarak dudak kontürünüzü belirgin hale getirin ve üzerine ışıltılı rujunuzu sürün. Bununla birlikte üst dudağınızın M şeklinde olan kısmının tam ortasına, fırçanızla açık renkli toz bir aydınlatıcıyı dokundurun. Bu yöntem dudaklarınızın daha dolgun ve kalkık görünmesini sağlayacaktır

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir